Zmiana konfiguracji kont pocztowych

Ciągły wzrost aktywności wirusów rozprzestrzeniających się za pomocą poczty elektronicznej oraz osób zajmujących się masowym rozsyłaniem wiadomości śmieci (spamu) spowodował, że w trosce o jakość świadczonych przez nas usług zdecydowaliśmy się na wprowadzenie pewnych zmian w działaniu poczty.
Zmiany, które zdecydowaliśmy się wprowadzić to: wymóg autoryzacji przy połączeniu z serwerem poczty wychodzącej, co uniemożliwi wirusom i nadawcom spamu podszywanie się pod abonentów naszej sieci oraz szyfrowanie połączenia z serwerem poczty co nie pozwoli na przechwytywanie treści wiadomości wysyłanych pocztą elektroniczną.

Zdajemy sobie sprawę, że zmiany w konfiguracji programów do obsługi poczty mogą być dla państwa pewnym utrudnieniem i w związku z tym oferujemu swoją pomoc w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów. Poniżej znajdą państwo opis konfiguracji programu Outlook Express. Ponadto pod adresem https://poczta.tvksmp.pl znajdą państwo od 11.10.2004 wygodne narzędzie do obsługi poczty przez stronę www. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować pod adres admin@tvksmp.pl lub pod numer telefonu 362-27-55.

Jeśli posiadasz konto pocztowe i twój program pocztowy Outlook Express jest skonfigurowany według dotychczasowych zasad kliknij tutaj.
Jeżeli nie masz jeszcze skonfigurowanego programu Outlook Express kliknij tutaj

Jednocześnie tych z państwa, którzy dotychczas nie posiadają skrzynki pocztowej na naszym serwerze gorąco zachęcamy do kontaktu z administratorem w celu założenia konta pocztowego. Poczta w naszej sieci jest pozbawiona reklam, jest bezpieczna, ma dużą pojemność i nie posiada limitu jeśli chodzi o rozmiar pojedynczej wiadomości.